Вечір-пам’яті «Пам’ятай, Україно, героїв своїх»

20.02.2018 14:00

    Сьогодні в Україні – День Героїв Небесної Сотні. День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції  Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

    Саме в ці дні, чотири роки тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача...», яка стала українським народним реквіємом.

   У цей пам’ятний день у нашому навчальному закладі відбувся також вечір-пам’яті «Пам’ятай, Україно, героїв своїх», за участі родин загиблих та безвісти  зниклих на Сході України, учасників АТО, громадськості, педагогічного та учнівського колективів.    

     За сприяння Волинської обласної бібліотеки для юнацтва у фойє училища було представлено фотовиставку «Пам’ятай,Україно, героїв своїх».

  

—————

Назад